Hakkımızda

          07.08.1997 yılında  kurulan firmamızın idari merkezi Bolu'dadır. Bolu, Düzce ve Batı Karadeniz Bölgesi il ve ilçelerine bayisi olduğumuz ürünlerde hizmet vermekteyiz. İdari Merkezimizdeki  Anadepo 3500 m2 arsa üzerine 2000 m2 kapalı alana sahiptir. Bu depo içerisinde 300 m3 lük -18 C,100 m3 lük  +5 C, soğuk hava depoları bulunmaktadır.

Servis ve dağıtım filosu 25 araç ile müşterilerimize hizmet vermektedir.

Firmamız Bölgedeki hizmet verdiği marketler, bakkallar dışında Oteller, Fabrikalar ve yemek sitelerine, catering hizmeti de vermektedir.

Şirketimiz son yıllarda istikrarlı büyümesini hedeflemek amaçlı bir takım projelere imza atmıştır. Bu projelerden bazıları;

-Fabrikalar, okullar, yurtlar, hastaneler, iş merkezleri ,  belediyeler, oteller, kafeteryalar, resmi kurumalara sıcak ve soğuk içecek, gıda maddelerini kendi işletmelerinde 24 saat kesintisiz vermek maksatlı makineler konuşlandırmaktadır. Dolayısıyla vending hizmeti verilmektedir. Bu hizmeti verirken de partner olarak dünya markası olan NESTLE ile işbirligi yapmıştır. 

- Ayrıca şirketimizin iştigal konusu olan İnşaat Taahhüt işlerinde geniş teknik kadrosu ve ekipmanları ile bölgemizde hizmet vermekteyiz. TAM LTD.ŞTİ. yüksek kaliteli servisleri ve taahhüt edilen zamanda teslim edilen anahtar teslim projeleri sunmaktadır.

-Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi' nin kantininin işletmeciligi şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

-Bolu İzzet Baysal Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu' nun kantininin işletmeciligi şiketimiz tarafından yapılmaktadır.

 Şirketimiz; ileriyi görmeye ve her zaman yeniliklere öncü olmaya devam edecektir. Distürübütörlüğünü yaptığımız ürünlerde daima gerek hizmet, gerek ürün açısından kaliteyi ön plana çıkarmayı prensip edindik. Hedefimiz hizmet sektöründe bölgemizde uzun soluklu, güvenilir, sürekli aranan, memnun kalınan olmaktır.

                                                                                                                            Türker ATEŞ                 Aydın AKBAYRAK 

                                                                                                                          İnş. Müh. (i.T.Ü.)            İnş. Müh. (İ.T.Ü.)

 
 
 

ADRES:Köroğlu Mah. İkmal Sk. No:24 - BOLU
TELEFON; 0 374 217 80 86 - 212 77 06
FAX; 0 374 217 69 57
GSM; 0 533 519 27 68- 0 532 599 18 11
E - POSTA; tamgida@tam-gida.com.tr